Deelnemerslijst

Naam Classificatie Startnr Wave discipline Gemeente
Swenden Pierre Knokke
Vasseur Dorien Oostburg
Dellaert Ivan Sluis
Vanwalleghem Loesje Knokke-Heist
Van Ginderachter Dirk Knokke-Heist
De Wolf Stefaan Sluis
Dream Team
Coopman Pascal Bredene
Michaux Kevin Itterbeek
Vandenberghe Mathias Drongen
Vercruysse Francis Koolkerke
De Beuckelaer Kathleen Maldegem
Van Den Neucker Luc Sint-Laureins
Mortier Jan Knokke
De Meyer Peter Brugge
Jonckheere Kenneth Gistel
De Laat Rene kruishoutem
Demeyer Koen Lissewege
Verlinde Dirk Sint-Andries
Verrecas Benjamin Oostkamp
Vanrysselberghe Philippe Ramskapelle
Meulen Marco Oostburg
Snick Eric Knokke
Skrbkova Alena Brussel
Windels Richard De klinge
Heyvaert Kristien Bourg-la-Reine
Danneels Jill Oostkamp
Van Haute Michael Sint-Niklaas
Dierckens Danny Oostkamp
van Os Jessy Delft
Vanbelle Tim Loppem
Maryssael Lode Brugge
Norro Peter Blankenberge
Nelis Kristof Zottegem
Heyvaert Peter brussel
Durand Philippe Koksijde
Ghysel Walter Knokke heist
Noyelle Anabel Ledeberg
Scheerlinck Lodewijk Dudzele
De Groote Wannes Ledeberg
Danneels Jelle Knokke-Heist
Hast Steven Assebroek
Emmery Jonas Sint-Andries
Michaux Steve Sint-Pieters-Leeuw
De Pluteum
Dewachter Stefaan Kontich
Beeckmans Rudi oostduinkerke
Vanden Abeele David St. Lambrechts-Woluwe
Vanden Abeele Maxim St. Lambrechts-Woluwe
Roelandt Michel Groot-Bijgaarden
Vangaever Ann Brugge
Schepens Ruben Impe
Siebelink Ruud Berchem
De Greef Alexandre Forest
Turner Andrew Mortsel
Govaert Fien Brugge
Bultot Sam Oostende
Aerens Michael temse
Vergison Tom Assebroek
Standaert Robbie Sint-Kruis
Moerkerke Len Assebroek
Claeys Dominique Brugge
Van De Keere Stefaan Veldegem
De Pauw Jasper Denderwindeke
Danneels Jacques Knokke-Heist
Ocz
Diependaele Jono Jabbeke
Quittelier Thibaut Zedelgem
Baertsoen Patrik Veurne
Degryse Dieter Roeselare
Beckers Matthias Schaarbeek
Debusschere Jan Roeselare
Picard Mireille Brugge
Bullynck Nick Knokke-Heist
Vermeersch Matthias snellegem
Blackmore Peter Varsenare
Van Grootven Bastiaan Kessel-lo
Crabeels Pascal Middelkerke
Thijs Nick Kapellen
Veramme Koen leuven
Cewez1
Cewez2
Marreyt Chris Zwankendamme
Verfaillie John Knokke-Heist
Depoorter Stijn 8904 - ZUIDSCHOTE
Nimmegeers Anneleen Gent
Houtteman Yvan Beernem
Vanwalle Koen Deinze
Windels Richard De Klinge
Lagast Peter Assebroek
Ringoet Johan Lennik
Depoorter Arne Sint-Michiels
De Meulemeester Kathleen Eke
Basslé Joris Brugge
Reinquin Filip Nieuwmunster
Dierickx Pieter varsenare
Deceuninck Filip Lissewege
Dufour Sara VARSENARE
Claeys Yves Zedelgem
Waes Sam Kontich
Van Praet Koen Mechelen
Staelens Sam Zeebrugge
Loose Mathias Sint-Amandsberg
Adam Laurence Mortsel
Declerck Jan ZEEBRUGGE
Vandaele Diederik Lombardsijde
Demaecker Fangio Zeebrugge
Reyniers Bart Aalter (Ursel)
Neels Sammy Assebroek
Madada
Happy Few
Demuynck Emma Sint-Kruis
Tack Sofie Uitkerke
Lem
Taillieu Carolien Oostkamp
Crets Bruno Knokke-Heist
Vandille Thomas Sint-Michiels
De Gillies
De Lee Johan Zwijndrecht
Vandeleur Mario Eke
Claeys Mathieu Veldegem
Callant Jan Knokke
Dream Team
Stevens Bjorn mechelen
George Katrien Boezinge
Vandenbussche Wim Sint-Katelijne-Waver
De Meester Matthijs Ruiselede
Vanderplancke Luka Wevelgem
Tousseyn Sophie Ettelgem
Buyle Christophe Varsenare
Van De Velde Ruben Evergem
Angelo Pappijn Sint-Eloois-Vijve
Demeulemeester Sophie Sint-Eloois-Vijve
Verlinde Robin Roeselare
Csp Zeebrugge Terminal Nv
Mogauwzeg
Stevens Bjorn mechelen
Defruyt Daimy Knokke-Heist
Vandierendonck Kelly Dudzele
Lauwagie Frederik Blankenberge
De Wolf Glen Aartselaar
Verhoeven Gerrit Zeebrugge
Boydens Bernard Blankenberge
Van Eynde Kaat herselt
Lemmens Kris Assebroek
De Roestige Ridders
De P&o Boys
Verhaegen Esther Sluis
Bryssinck Antoin Zwijndrecht
Maes Katrien Zele
Van Impe Ieds beveren waas
Stubbe Louise Elsene
Degrieck Augustijn Elsene
Herman Jan Blankenberge
Verschingel Lisa Schaarbeek
Bussé Judith Bertem
Haerinck Laurens Waregem
Verschaetse Geert Meetkerke
Van De Velde Lorens Antwerpen
Eysermans Benjamin Antwerpen